Końcówka sezonu 2021/2022

Po 20 kolejkach mamy na koncie 42 punkty i zajmujemy 3 miejsce w tabeli. Do lidera naszej grupy, zespołu KPR Ruch Chorzów tracimy 6 oczek. Spadkowicz z PGNiG Superligi oraz MTS Żory zawiesiły w tym roku bardzo wysoko poprzeczkę. Z żadnym z tych zespołów nie udało nam się w tym sezonie wygrać. Powtórzenie zeszłorocznego wyniku będzie więc bardzo trudne i mamy już na to jedynie matematyczne szanse.

Dużymi krokami zbliżamy się do końca sezonu 2021/2022. Do rozegrania zostały nam już tylko dwa mecze.

Pierwszy z nich zaplanowany jest na 14 maja, na godzinę 18:00 w Krapkowicach. Naszym przeciwnikiem będzie zespół KS Otmęt Krapkowice. W pierwszym starciu z tegorocznym beniaminkiem, pokonaliśmy biało-zielony zespół 39-23.

Rozgrywki I Ligi Piłki Ręcznej Kobiet kończyć będziemy na własnym parkiecie. 21 maja o godzinie 17:00 w hali przy ulicy Złotniczej 12, zmierzymy się z zespołem SPR Olkusz.

W związku z tym zaplanowaliśmy dla naszych kibiców kilka atrakcji.

Pierwszą z nich jest facebookowy konkurs przedmeczowy, który cieszy się dużą popularnością.
W przerwie meczu do wygrania będą 2 bony do wykorzystania u jednego z naszych sponsorów, w Pizzerii Gazownia. W losowaniu wezmą udział wszyscy, którzy przed wejściem do hali kupią bilet wstępu – cena 10 zł normalny, 5 zł ulgowy.
Dla najmłodszych przygotowany będzie kącik zabaw z handballowymi kolorowankami i malowaniem twarzy.
Na tydzień przed meczem rozpoczniemy też licytacje biuletynu z historią piłki ręcznej w Jeleniej Górze, wydanego z okazji 40 lecia kobiecego szczypiorniaka, które obchodziliśmy 23 kwietnia.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania naszym biało-niebieskim dziewczynom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *