Przyjdź na halę i kibicuj biało-niebieskim!

Przed naszymi dziewczynami pierwszy ważny sprawdzian w sezonie 2021/2022.

W sobotę 13 listopada 2021 o godzinie 17:00 biało-niebieskie podejmować będą zespół MTS Żory.

W tabeli naszej grypy Karkonosze zajmują 2 miejsce, MTS ma 3 punkty mniej niż my i zajmuje 3 lokatę.

Żory w 5 meczach raz musiały uznać wyższość przeciwnika, z kolei my pozostajemy jedną z dwóch, obok KPR Ruch Chorzów, niepokonaną drużyną.

W klasyfikacji strzelczyń grupy B pierwsze miejsce zajmuje Joanna Załoga z trafionymi 42 bramkami w 5 meczach. Najlepsza ze strzelczyń MTS Żory, skrzydłowa Iga Barska po 5 meczach ma na swoim koncie 29 bramek i zajmuje 8 miejsce w klasyfikacji.

W minionym sezonie w dwóch meczach to my zgarnialiśmy komplet punktów. W Jeleniej Górze mecz zakończył się 28-23, w Żorach natomiast pojedynek trwał do samego końca spotkania, ale udało się nam wyjść z niego zwycięsko pokonując gospodynie 29-28.

Sobotnie spotkanie zapowiada się więc szczególnie interesująco, obie drużyny sezon zaczęły bardzo dobrze i mają aspiracje do zdobycia mistrzostwa.

W takich meczach szczególnie ważny jest doping kibiców, dlatego zapraszamy wszystkich do przyjścia i wspierania naszych dziewczyn!

Oprócz meczu przygotowaliśmy dla Was kilka dodatkowych atrakcji.
Na naszych najmłodszych kibiców czeka kącik z handballowymi malowankami, balonami i słodkim poczęstunkiem, dzieciaki będą też mogły pomalować sobie buzie na biało-niebiesko lub w inny dowolny wzór.
Starsi kibice, którzy przed wejściem zakupią bilet, w przerwie meczu wezmą udział w losowaniu nagród. Tym razem aż 3 osoby wygrywają. Do zgarnięcia bon do wykorzystania w Pizzerii Gazownia, a także 2 bilety do kina Helios udostępnione przez naszego nowego partnera medialnego Radio Supernova.

Bądźcie z nami i kibicujcie biało-niebieskim!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *