Wygrana we Wrocławiu

W rozgrywanym 7 listopada we Wrocławiu meczu 6 kolejki biało-niebieskie nie miały żadnych problemów z pokonaniem przeciwnika.

Początek spotkania to wyrównana gra obu zespołów. Jednak gospodynie jedynie przez 10 minut zdołały dotrzymać nam kroku. Po rzucie Agnieszki Kowalskiej w 11 minucie wyszliśmy na prowadzenie, którego do samego końca meczu AZS nie zdołał nam odebrać.

Mimo, że zawodniczki z Wrocławia grały bardzo ambitnie i walecznie, to ciężko im było konkurować z doświadczeniem i ograniem naszych dziewczyn.

Pomyłki miejscowych i dobra gra w obronie pozwoliły nam wyprowadzić wiele szybkich ataków, które nasze skrzydłowe zamieniały na bramki.

Kolejny raz z bardzo dobrej strony pokazała się Sabina Gałuszka, która zanotowała 7 trafień oraz Oktawia Bielecka, która również zaliczyła 7 goli.

Brawa oczywiście należą się dla całego zespołu. Warto zaznaczyć, że 9 z 10 wpisanych do protokołu zawodniczek z pola wpisało się na listę strzelczyń w niedzielnym spotkaniu, a zwycięstwo z zespołem z Wrocławia było naszym 5 z kolei w sezonie 2021/2022.

AZS AWF Handball Wrocław – MKS Karkonosze Jelenia Góra 28 – 40

Bramki dla Karkonoszy zdobyły:
Oktawia Bielecka 7, Marta Mazurkiewicz 3, Zuzanna Jesionek-Wróblewska 2, Agnieszka Kowalska 5, Sabina Gałuszka 7, Sabina Kobzar 5, Joanna Załoga 5, Julia Pędziwiatr 4, Karolina Muras 2

W najbliższą sobotę 13 listopada czeka nas jeden z trudniejszych pojedynków w sezonie. Zmierzymy się bowiem z drużyną z Żor, która jak do tej pory uległa jedynie zespołowi z Chorzowa, zapowiedź tego spotkania przeczytacie w osobnym artykule.

A zapowiada się bardzo ciekawe starcie!

Mecz we Wrocławiu to kolejny nasz wyjazd, na który restauracja Szara Willa przygotowała dla nas pyszne jedzenie, sam dojazd do stolicy Dolnego Śląska zasponsorowała nam firma P.H.U. “MÜLLER” B.H.R. MÜLLER, U. JAROSZ sp. jawna, właściciel stacji paliw Muller. Poniżej znajdziecie linki do stron naszych sponsorów:

Szara Willa
https://szarawilla.com/

P.H.U. “MÜLLER” B.H.R. MÜLLER, U. JAROSZ sp. jawna
http://www.mullerpaliwa.pl/pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *