Mikołajkowa Nocka najmłodszej grupy

Za naszymi podopiecznymi weekend pełen atrakcji 😎

Podczas „Mikołajkowej Nocki”, czyli w nocy z 2 na 3 grudnia, zawodnicy i zawodniczki z naszej najmłodszej grupy, pod okiem Trenerek Joanny Załogi i Karoliny Muras bawili się wyśmienicie.

Oprócz oczywiście treningu piłki ręcznej nasi podopieczni wzięli udział w warsztatach sensoplastycznych, grach i zabawach przy muzyce, stoczyli bitwę na poduszki, zrobili sobie brokatowe tatuaże i świecące w ciemności warkoczyki.

Na koniec wyczerpującego dnia niczym w kinie obejrzeli film zagryzając popcorn, po czym wszyscy „grzecznie” zasnęli na materacach w hali Dolnośląski Zespół Szkół w Karpaczu.

A następnego dnia w ramach treningu wszyscy wyruszyli zjeżdżać na sankach i jabłuszkach.

Dziękujemy naszych sponsorom, na których zawsze możemy liczyć: Pizzeria Gazownia, Słoiki Catering w Szkle, Multi Cook Jelenia Gora i Restauracji Szara Willa za przygotowanie pysznych posiłków dla naszych zawodniczek i zawodników.

Dziękujemy również właścicielowi Fabryka Prezentów Jelenia Góra – Balony z Helem i Prezenty na Każdą Okazje i Sala Zabaw Fun Park Jeleniao Góra za balony z helem i gadżety dla naszych dzieciaków.

A także Dyrekcji wspomnianego już wcześniej Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Karpaczu.


Zapraszamy wszystkie chętne dzieciaki do udziału w treningach, które odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach od 16:30 do 17:30, w hali przy ulicy Złotniczej 12 w Jeleniej Górze.
Obecnie prowadzimy nabór we wszystkich rocznikach, skupiając się jednak na dzieciach z klas 1-3.

Zapraszamy do kontaktu!
Trener Joanna Załoga – tel. 509 631 138
Trener Karolina Muras – tel. 501 167 839

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *