Zaległe spotkanie z Gliwicami już jutro!

Początkowo miało się odbyć w październiku, ale musieliśmy wyznaczyć jego nowy termin.

W końcu jednak nadszedł czas i mecz 3 kolejki z SPR Sośnica Gliwice rozegramy już jutro – 27 listopada 2021 o godzinie 16:00 w hali przy ulicy Złotniczej 12.

Gliwice w sezonie 2020/2021 były naszym pierwszym przeciwnikiem. Mecz okazał się bardzo emocjonujący, a co za tym idzie bardzo wyrównany. Po 60 minutach na tablicy wyników mieliśmy remis po 27 i do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. Tą rywalizacje udało nam się wygrać 2 – 1. Natomiast rewanż w Gliwicach zakończyliśmy zwycięstwem 25 – 21.

Od zeszłego sezonu skład SPR-u uległ zmianie. Do zespołu dołączyło kilka doświadczonych zawodniczek. Obecnie SPR po 6 rozegranych meczach ma na swoim koncie 6 punktów, za wygrane z zespołami z Krapkowic z Krakowa, i zajmuje 8 lokatę w klasyfikacji grupy B.

Zapraszamy wszystkich naszych kibiców i sympatyków do hali by wspierać nasze dziewczyny, bo jak dobrze wiecie doping dodaje skrzydeł:)

Oczywiście jak co mecz przygotowaliśmy kilka dodatkowych atrakcji dla Was.

Na naszym profilu na Facebooku będzie można wygrać nagrodę w konkursie z typowaniem wyniku, start zabawy już dzisiaj o godzinie 16:00
https://www.facebook.com/Karkonosze.PilkaReczna

Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalny kącik z handballowymi kolorowankami i malowaniem twarzy, a dla tych starszych, co przed wejściem kupią bilet, w przerwie meczu odbędzie się losowanie nagród – 2 bonów do Pizzerii Gazownia.

Bądźcie z nami i kibicujcie biało-niebieskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *