I liga w sobotę na Złotniczej

Ponad miesiąc minął od naszego ostatniego meczu w Jeleniej Górze. W międzyczasie udało nam się rozegrać 2 spotkania na wyjazdach – w Krakowie i Rudzie Śląskiej. W obu przypadkach nie mieliśmy najmniejszych problemów z pokonaniem przeciwnika.

Przez przełożony mecz 3 kolejki z SPR Sośnica Gliwice, na spotkanie w hali przy ulicy Złotniczej 12 kibice musieli poczekać nieco dłużej.

Teraz zgodnie z harmonogramem przyszedł czas na 5 serię rozgrywek.

W sobotę 30 października we własnej hali zmierzymy się z drużyną CHKS PŁ Łódź.
Łodziankom nie udało się jeszcze wygrać żadnego meczu w sezonie 2021/2022 i zajmują one ostatnie miejsce w tabeli. Pierwsze spotkanie rozegrały dopiero 3 października, wtedy to przegrały na własnym parkiecie jedną bramką z AZS AWF Handball Wrocław i był to ich jak do tej pory najlepszy pojedynek. Kolejne dwa mecze z silnymi zespołami z Żor i Chorzowa zawodniczki z Łodzi przegrały bardzo wysoko.

Spotkania biało-niebieskich z CHKS-em w poprzednim sezonie kończyły się bardzo wysokimi zwycięstwami naszych dziewczyn. W Jeleniej Górze wygraliśmy 33-19, a na wyjeździe 38-26.

A jak będzie tym razem?

Przekonajcie się sami:) Zapraszamy wszystkich w sobotę 30 października o godzinie 17:00 na halę przy ulicy Złotniczej 12 do dopingowania Karkonoszy.

Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcji.
Dla naszych najmłodszych kibiców kącik z balonami i handballowymi malowankami.
Dla tych nieco starszych, którzy zakupią bilet, w przerwie mecze odbędzie się losowanie nagród. Do wygrania 2 bony do wykorzystania u naszego sponsora – w Pizzerii Gazowania.
A na naszym profilu na Facebooku w piątek rozpoczniemy konkurs z typowaniem wyniku, w którym do wygrania będzie nagroda niespodzianka.

Nie może Was zabraknąć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *