Karkonosze – Ruda Śląska – zapowiedź 4 kolejki

Poprzednia kolejka rozgrywek I Ligi odbyła się bez naszego udziału, mecz który miał się odbyć 16 października został przełożony na 27 listopada.

Teraz przed nami 4 kolejka rozgrywek. Jeden z pięciu zaplanowanych na najbliższy weekend meczy już się odbył. Rozegrany awansem 9 października mecz pomiędzy CHKS PŁ Łódź a KPR Ruch Chorzów pewnie wygrały Ślązaczki, pokonując Łódzki zespół aż 35 – 19.

My 23 października wybieramy się na Śląsk, by tam zmierzyć się z KS Zgoda Ruda Śląska.

W poprzednim sezonie dwa razy pewnie pokonaliśmy ten zespół. Najpierw na wyjeździe 35-21, a później u siebie 30-20. W obu meczach najskuteczniejszą zawodniczką była kapitan naszego zespołu Joanna Załoga zdobywając w sumie aż 18 bramek.

Nasze przeciwniczki po trzech kolejkach rozgrywek zajmują 6 lokatę, w swoim dorobku mają jedno zwycięstwo i dwie porażki. Dla porównania my z dwoma wygranymi w dwóch meczach, piastujemy obecnie 3 miejsce, ale mamy rozegrane dwa mecze mniej niż pierwszy KPR Ruch Chorzów i jeden mecz mniej niż MTS Żory, który obecnie jest 2.

W pozostałych meczach kolejki spotkają się:
KS Cracovia 1906 i SPR Olkusz
SPR Sośnica Gliwice i KS Otmęt Krapkowice
AZS AWF Handball Wrocław i MTS Żory

W najbliższych dniach również nasze zespoły młodzieżowe mają zaplanowane mecze.

Juniorki, podopieczne Trener Dili Samadovej, w czwartek 21 października w Karpaczu podejmować będą zespół MKS Victorii Świebodzice.
Natomiast Młodziczki z Trener Justyną Domin w niedziele jadą do Lubina.

Trzymajcie kciuki za wszystkie nasze dziewczyny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *