Pierwszy mecz sezonu 2021/2022

Już w sobotę 25 września o godzinie 17:00, w hali przy ulicy Złotniczej 12 w Jeleniej Górze rozegramy nasz pierwszy mecz w nowym sezonie.

Od połowy lipca nasze zawodniczki ciężko pracowały, by odpowiednio przygotować się do kolejnych ligowych starć w I lidze.

O pierwsze punkty będziemy walczyć z zespołem z Legnicy. Jest to młody i waleczny zespół, który potrafi zaskoczyć.
Nasze dwa ostatnie pojedynki zakończyliśmy jednak zwycięsko.

Zabawy i konkursy

Meczem z UKS Dziewiątka Legnica będziemy inaugurować sezon 2021/2022, będzie to zarazem nasze pierwsze ligowe spotkanie od września zeszłego roku, podczas którego kibice będą mogli zasiąść na trybunach. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym faktem, bo jak wiadomo doping dodaje skrzydeł, a kibice to 8 zawodnik na boisku. Dlatego dla wszystkich, którzy przyjdą na halę i kupią bilet (cena – 5 zł) przygotowaliśmy losowanie nagród w przerwie meczu. Do zdobycia 2 zaproszenia do Pizzerii Gazownia i 1 prezent niespodzianka, a dla naszych najmłodszych fanów zorganizowaliśmy specjalny kącik zabaw, w którym dzieciaki będą mogły rysować i kolorować.

Facebookowe typowanie

Tak jak w poprzednim sezonie i teraz będziemy kontynuować nasze konkursy z typowaniem wyników. Najbliższej zabawy spodziewajcie się już w piątek na naszym profilu na Facebooku.

https://www.facebook.com/Karkonosze.PilkaReczna

Licytacja

Dodatkowo od poniedziałku, również na naszym Facebooku trwać będzie licytacja koszulki z podpisami zawodniczek. Suma za jaką zostanie sprzedana zostanie przeznaczona na zakup sprzętu treningowego dla naszych dwóch najmłodszych grup – przedszkolaków i dzieci.

Zapraszamy do udziału w zabawach, a przede wszystkim do kibicowania i dopingowania biało-niebieskich!

Przychodząc na hale pamiętajcie o przestrzeganiu niezbędnych zasad sanitarnych!

Do zobaczenia na meczu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *