Nowi sponsorzy MKS Karkonosze

W sezonie 2021/2022 do grona naszych sponsorów dołączyły aż 3 jeleniogórskie firmy! A nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa w tym temacie.

Park Trampolin Wild Jump

Pierwszym nowym członkiem biało-niebieskiej ekipy jest Park Trampolin Wild Jump. Nasze zawodniczki miały już okazje przekonać się jak świetne jest to miejsce.

Park trampolin to miejsce wypełnione trampolinami o różnym kształcie i wielkości, przeznaczonych do skakania, tworzenia ewolucji, trików i salt. Park Trampolin Wild Jump to konstrukcja o powierzchni 620m2 składająca się z trampolin, o zróżnicowanym stopniu nachylenia i wybicia. W naszym przypadku konstrukcja wyposażona jest w 22 trampoliny, dwie dmuchane poduchy o wymiarach 25 m2 i basen z gąbkami.

Park trampolin to rozrywka dla całej rodziny. Zajrzyjcie do nich koniecznie, dobra zabawa gwarantowana 🙂
Więcej dowiecie się na stronie Internetowej: wildjump.pl

Matex Sp. z o.o.

Do grona naszych sponsorów po przerwie wróciła firma Matex. Jest to firma, która od ponad 25 lat zajmuje się dystrybucją wyposażenia do łazienek, techniki grzewczej oraz instalacji sanitarnych i kanalizacyjnych na terenie całego Dolnego Śląska i dalej obsługując klientów w 20 oddziałach. Plasuje się w czołówce hurtowni instalacyjno-grzewczych na Dolnym Śląsku.

Firma Matex wspierała już wcześniej piłkarki ręczne, dlatego jesteśmy szczególnie wdzięczni, że po raz kolejny zdecydowali się nas wspierać
Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą: matex.net.pl

Karkonoska Tłocznia

W nadchodzącym sezonie na sponsorowanie naszej drużyny zdecydowała się również Karkonoska Tłocznia. Jest to firma produkująca najwyższej jakości pasty oraz oleje tłoczone na zimno. Zajmują się także sprzedażą i dystrybucją miodów i orzechów. W ich sklepie znajdziecie masę produktów, które są bardzo ważne w diecie nie tylko sportowca, ale każdego kto dba o swoje zdrowie i zbilansowaną dietę.
Szeroką gamę produktów znajdziecie na ich stronie: karkonoska-tlocznia.pl

Coraz liczniejsze grono sponsorów!

Dzięki wsparciu: Parku Trampolin Wild Jump, Karkonoskiej Tłoczni i firmy Matex w gronie naszym biało-niebieskim gronie znalazło się aż 17 różnych podmiotów.

Wsparcie, tak jak w poprzednim sezonie otrzymywać będziemy od:

Miasta Jelenia Góra – które jest naszym największym sponsorem, Term Cieplickich, Fabryki Fitness Club, firm: ECO Jelenia Góra Sp. z o.o., KE-MA Sp. z o.o., Bolix S.A., a także od Ryneczku Zabobrze, sieci sklepów Kaufland Polska, Ruskiej Bani, Pizzerii Gazownia, Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze oraz firm WEPA Piechowice Sp. z o.o. i Advisor Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *