Na pierwszy ogień Kobierzyce

Po powrocie z Dźwirzyna nasze zawodniczki kontynuują treningi w Jeleniej Górze. Od ponad tygodnia podopieczne Dili Samadovej ciężko trenują. Nad morzem pracowały nad wytrzymałością i siłą, teraz przyszedł czas na szybkość i technikę.

W piątek 13 sierpnia, o godzinie 17:30 na własnym parkiecie zmierzymy się z zespołem z Kobierzyc występującym w II lidze. KPR przebywa obecnie w Jeleniej Górze, szlifując formę przed startem sezonu. Nadarzyła się więc idealna okazja do sprawdzenia swoich sił.

Do naszej drużyny dołączyło kilka nowych zawodniczek, dla których będzie to pierwszy występ w biało-niebieskich barwach.

Będzie to również idealna okazja do przetestowania różnych wariatów ataku i obrony.

Nasz ostatni mecz zagraliśmy 22 maja w Markach, z kolei ostatni mecz na Złotniczej zagraliśmy 11 kwietnia i to bez udziału publiczności!

Po tak długiej przerwie nie tylko zawodniczki, ale i kibice są spragnieni sportowych emocji. Mamy więc bardzo dobra wiadomość dla wszystkich sympatyków piłki ręcznej.

Sparing z KPR II Kobierzyce będzie można obejrzeć z trybun hali przy ulicy Złotniczej 12, oczywiście z zachowaniem wszystkich wymogów sanitarnych.

Piątkowe spotkanie zapoczątkowuje serie meczy kontrolnych zaplanowanych na sierpień, a naszymi przeciwnikami będą głównie zagraniczne zespoły. Na Złotniczej będziemy gościć kolejno 20 sierpnia Galiczanke Lwów, a dzień później 21 sierpnia zmierzymy się z niemieckim HC Rodertal. Następnie w ostatni weekend sierpnia, jeżeli koronawirus nie pokrzyżuje nam sportowych planów, udamy się do Pragi, by tam powalczyć w silnie obsadzonym turnieju.

Trzymajcie kciuki i kibicujcie biało-niebieskim!

Foto: Konrad Żurawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *